Mēs piedāvājam

Infinity Fight club

 

Ar Reebok profesionālo inventāru aprīkots boksa rings, kurā individuālās nodarbībās ir iespējams apgūt Boksa, Kikboksa un Muay Thai - Taizemes boksa cīņas mākslu elementus.


Mūsu treneru vidū ir vairāki Čempioni - Infinity Fitness sarakstā atkal ir K-1 treniņi, tos pasniedz 7-kārtējs Latvijas Čempions kikboksā Wako versijā, Full Contact, Light Contact un K-1 disciplīnās – Reinis Porozovs.

Viņš ir ieguvis arī Baltijas čempiona titulu Muay Thai un Muay Thai Eiropas kausā (2011. gadā) vice-čempiona titulu, kā arī Čempiona titulu profisionālajā kikboksā PZKB PRO (Polijā) Low Kick disciplīnā. Kopumā sportists ir aizvadījis ringā ap 120 cīņām no kurām 110 ir bijušas uzvaras! Tik pat ļoti cik Reinim patīk trenēšanās kikboksā, pie sirds viņam iet arī citu trenēšana, tieši tāpēc K-1 treniņi ir lielisks veids kā apvienot kārtīgu, intensīvu spēka treniņu ar cīņas veidu apmācīšanu-
K-1 treniņi jau notiek otrdienās, ceturtdienās 21:00

K-1 ir intensīva un interesanta nodarbība, kurā var iegūt labu fizisko formu un padziļināti apgūt dazādu cīņās veidu tehnikas. Šajā treniņā tiek izmantots arī pāru sparings - tehniska divcīņa vienam pret otru. Nodarbība uzlabo sirds un asinsvadu darbību, lieliski stiprina ķermeņa muskulatūru, palielina izturību un pašpārliecinātību.K-1 interesentiem esam izveidojuši īpašu abonementu Rīta/Vakara + K1 (35.99 EUR)