Mēs piedāvājam

Body Bike zāle

 

Izturību palielinošas nodarbības uz jaunākajiem “Tomohawk” stacionāriem velotrenažieriem. Spēka vingrinājumu un tempa mainīšana uzlabo sirdsdarbību, elpošanas un asinsrites sistēmas darbību, bet, minot pedāļus, netiek pārslogots mugurkauls - mugurkaula vertikālie satricinājumi ir izslēgti, kas samazina skriemeļu traumēšanas iespējas. Vidēji nodarbībā iespējams patērēt no 500 līdz 1000 kalorijām, turklāt tas ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem cīņai pret celulītu. Piedāvājam dāžādas slodzes un veidu nodarbības:

Velo 1 Beginner - laba sirdsdarbību uzlabojoša un izturību palielinoša nodarbība iesācējiem, taču droši var apmeklēt arī tie, kuri jau ir iecienījuši bike nodarbības.


Velo 2 Spinning Mix - pozitīvi uzlādējoša vidējas un lielas slodzes nodarbība foršas mūzikas pavadījumā, tajā uzsvars tiek likts gan uz tempa mainīšanu, gan uz slodzes veida mainīšanu - pēc kārtīgas kardio slodzes seko spēka vingrinājumi ķermeņa formu veidošanai.


Velo 3 Fat Killer - iznīcini liekās kalorijas! Šī nodarbība notiek uz velotrenažieriem un tās plānojums ir speciāli veidots, lai sekmētu efektīvu zemādas tauku dedzināšanu un svara samazināšanu. Lielisks treninš iegūt labu fizisko formu, kā arī palielināt izturību un uzlabot sirds-asinsvadu sistēmas darbību.Aicinām veikt iepriekšēju pierakstu uz Velo nodarbībām zvanot uz recepciju (tel. 67569398)

Nodarbību laikus apskati šeit